top image
Novinky

ID náramek pomáhá s kontaktem

V dnešní době chytrých telefonů, kdy jsme skoro stále všichni online a signál máme i v té nejzapadlejší vesničce, bychom si mysleli, že není problém se kdykoli a komukoli ozvat. Jenže i přes všechny vymoženosti moderní doby mohou nastat situace, kdy se ozvat nebudeme moci.

U seniorů je to nejčastěji vinou úrazu nebo nemoci. Ve zprávách vidíme každou chvilku, že se po někom pátrá. Dědeček vyrazil na nákup a už netrefil domů, babička zabloudila na procházce v lese.

 

Je lepší předcházet traumatizujícím zážitkům

Traumatizující zážitek, jakým pro seniory je právě i ztracení se, pak může zkomplikovat přivolání blízkých nebo pomoci. Jednoduše proto, že si člověk nevybaví telefonní číslo nebo kontaktní adresu. Identifikační náramky pomohou tyto situace řešit. 

Senior_ID15_naramek_grey_s_katalog

Nenechte svého seniora bez pomoci!

I když ztracený senior narazí na lidi, kteří by mu rádi pomohli a zavolali jeho rodině, nemusí to být tak jednoduché. Momentální ztráta paměti, zmatenost a nemožnost si vzpomenout na to kdo je, natož na telefonní čásla svých blízkých, bývají velmi častým jevem. Pak se musí zapojit policie, média a sociální sítě a doufat, že se ozvou ti správní lidé, kteří ho poznají.

Identifikační náramky IdentitID pomohou kontaktovat rodinu co nejrychleji. Mají silikonový pásek, takže se dobře nosí a nijak nepřekáží, a kovový štítek pro zapsání potřebných informací. Lze na ně vygravírovat laserem nejen jméno nositele, ale také kontaktní telefonní čísla, adresu, různé alergie nebo potřebné léky. Náramek tak prozradí, komu a kam se ozvat, i když senior sám je sdělit nemůže či neumí.

 

foto_old_man

 

U každého aktivního člověka může nastat situace, kdy nebude schopný sdělit své údaje, třeba po úrazu nebo mdlobách. V takových případech ID náramek pomáhá.

Komu ještě identifikační náramek pomůže?

Ztratit se ale mohou nejen lidé, ale i naši čtyřnozí kamarádi. U psů stačí často jen leknnutí, aby se zaběhl a ztratil orientaci.
Identifikační známka na obojek umožní nálezci vašeho mazlíčka vás rychle kontaktovat, což ušetří vám i psovi zbytečné nervy. Známka na obojku nevisí, ale je na něj natažená, nikde tak necinká a nepřekáží a pes ji nemá šanci nikde ztratit. Vylaserovat na ni můžete cokoli dle přání, jméno zvířete, kontakt na vás a další členy rodiny i třeba různá zdravotní omezení.
Silikonový pásek pro navléknutí na obojek má tři velikosti, skvěle tak padne na obojky malých i obřích plemen, nejmenší velikost se hodí i pro kočky. Návrat ztraceného psího přítele je s ID známkou mnohem rychlejší. 

Vytvořit si identifikační náramek je snadné, posloužit může i naše nápověda. A kdyby to náhodou nešlo, je tu ještě varianta přítele na telefonu.

Veronika ráda pomůže na mobilu 771 171 626.

 


 

 VŠE PRO ŽENY  VŠE PRO MUŽE  VŠE PRO DĚTI  PSI A KOČKY

 

Máš otázku? Napiš nebo zavolej 771 171 626.

 

 

 

15.01.2021
Přihlaste se k odběru novinek
Nechte si zaslat na svůj email poukaz na 100 Kč
Přečtěte si další články
article image
Ročně se ztratí 14 % psů
Jak předejít ztrátě psa pomocí psí známky Podle statistik Asociace veterinárních lékařů je v České…

Přečíst si víc

article image
Akce pro rodiny sleva 25 %
Náramky, které mluví za celou rodinu  V životě se stává spousta nepředvídatelných situací a je…

Přečíst si víc

Získejte poukaz 100 Kč na svůj první nákup

a informace o nových produktech a akcích, které by vás mohli zajímat.