top image
Novinky

Rychlejší kontakt i pomoc

Je to realita, není to nic, co by se nemohlo stát i Vám.
Senioři, a nejen oni, se někdy ztratí nebo jednoduše zabloudí. Stačí se na chvilku zamyslet a přejet potřebnou stanici MHD, a najednou je místo ve známém prostředí v naprosto neznámých ulicích, ve kterých se neorientuje. To může být pro staršího člověka velký stres, který zůsobí třeba krátkodobý výpadek paměti nebo zmatenost.

Pod stresem reagujeme různě.

Ve stresových situacích reagujeme různě, někdo je nabuzený a podává skvělé výkony a někdo naopak ztratí orientaci a je zmatený. Na seniorech se stres z neznámého prostředí velmi podepisuje, proto se pak třeba neumí dobře zorientovat a vrátit se domů, nebo si umí říct o pomoc kolemjdoucím, ale ve stresu zapomene telefonní číslo nebo adresu.

ID náramky řeší těžké situace

Identifikační náramky tyto situace pomáhají řešit a zrychlují kontaktování někoho z blízkých. Silikonový pásek se dobře nosí a nikde nepřekáží a kovový plíšek an nich dobře drží. Na něj lze vygravírovat jméno, adresu, telefonní kontakt nebo třeba alergie a potřebné léky. Zkrátka hlavní informace, které pomhou k rychlé orientaci a kontaktování blízkých, aby se senior dostal co nejdříve domů, do bezpečí. 

Parťák, který nezklame

Situací, kdy není v našich silách si říct o pomoc, je mnoho a potkat mohou nejen seniory. Mdloby nebo úraz omezí naše komunikační schopnosti i možnost, jak si říct o pomoc a přivolat blízké. Identifikační náramky IdentitID pomohou tyto situace řešit. Informace na nich uvedené si přečtou záchranáři nebo lidé, kteří jsou ochotni pomoci, zavolat na uvedené telefonní číslo a informovat blízké. ID náramek tak pomáhá nejen u seniorů, ale i sportovců, malých dětí a u všech, kteří žijí aktivním životem a zároveň přemýšlí i nad tím, co by se mohlo stát. 

Ideální samozřejmě je, když náramek nebude vůbec potřeba. je ale dobré ho mít, protože co kdyby ... 

Vytvořit si identifikační náramek je snadné, posloužit může i naše nápověda. A kdyby to náhodou nešlo, je tu ještě varianta přítele na telefonu.

Veronika ráda pomůže na mobilu 771 171 626 nebo můžete níže vyplnit formulář s dotazem.

 


 

 VŠE PRO ŽENY  VŠE PRO MUŽE  VŠE PRO DĚTI  PSI A KOČKY

 

Máš otázku? Napiš nebo zavolej 771 171 626.

 

 

 

21.02.2022
Přihlaste se k odběru novinek
Nechte si zaslat na svůj email poukaz na 50 Kč
Přečtěte si další články
article image
Motorka je svoboda i nebezpečí
Příbeh se štastným koncem Ten pocit, když zazvoní telefon a neznámý hlas vám oznamuje že “Váš…

Přečíst si víc

article image
Identifikační náramek do Kodaně
Příběh s identifikačním náramkem Mám kamaráda Ludvíka, je mu 96 let. V mládí hrál první ligu hokej,…

Přečíst si víc

Získejte poukaz 50 Kč na svůj první nákup

a informace o nových produktech a akcích, které by vás mohly zajímat.